| Dahili Parça Numarası | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Şart | Original New |
| Ülke kökenli | Contact us |
| En İyi İşaretleme | email us |
| Değiştirme | See datasheet |
| Gerilim - Tedarik: | 2.5V |
| tip: | DCXO |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Dizi: | SiT3907 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4-SMD, No Lead |
| Çıktı: | LVCMOS, LVTTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Lead free / RoHS Compliant |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Görev, işlev: | - |
| frekans Kararlılığı: | ±10ppm |
| Sıklık: | 57.6MHz |
| Detaylı Açıklama: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Güncel - Kaynağı (Max): | 34mA |
| Güncel - Tedarik (Devre Dışı) (Max): | - |
| Baz Rezonatör: | MEMS |
| Email: | [email protected] |