| Wewnętrzny numer części | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Napięcie - Dostawa: | 2.5V |
| Rodzaj: | DCXO |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria: | SiT3907 |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Wydajność: | LVCMOS, LVTTL |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Funkcjonować: | - |
| Stabilność częstotliwości: | ±10ppm |
| Częstotliwość: | 57.6MHz |
| szczegółowy opis: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max): | 34mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks): | - |
| Rezonator bazowy: | MEMS |
| Email: | [email protected] |