| Sisäinen osanumero | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Kunto | Original New |
| Maa alkuperä | Contact us |
| Alkuun Merkintä | email us |
| Korvaus | See datasheet |
| Jännite - Supply: | 2.5V |
| Tyyppi: | DCXO |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja: | SiT3907 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-SMD, No Lead |
| ulostulo: | LVCMOS, LVTTL |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| toiminto: | - |
| taajuus vakaus: | ±10ppm |
| Taajuus: | 57.6MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Nykyinen - Supply (Max): | 34mA |
| Nykyinen - Supply (Poista) (max): | - |
| Base Resonaattori: | MEMS |
| Email: | [email protected] |