| Číslo interní součásti | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Stav | Original New |
| Země původu | Contact us |
| Nejlepší značení | email us |
| Výměna, nahrazení | See datasheet |
| Napětí - Supply: | 2.5V |
| Typ: | DCXO |
| Velikost / Rozměry: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série: | SiT3907 |
| hodnocení: | - |
| Obal: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice: | 4-SMD, No Lead |
| Výstup: | LVCMOS, LVTTL |
| Provozní teplota: | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže: | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby: | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Funkce: | - |
| Frekvenční stabilita: | ±10ppm |
| Frekvence: | 57.6MHz |
| Detailní popis: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max): | 34mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max): | - |
| Základní rezonátor: | MEMS |
| Email: | [email protected] |