| Αριθμός εσωτερικού μέρους | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Κατάσταση | Original New |
| Προέλευση χώρας | Contact us |
| Κορυφαία σήμανση | email us |
| Αντικατάσταση | See datasheet |
| Τάσης - Προμήθεια: | 2.5V |
| Τύπος: | DCXO |
| Μέγεθος / Διαστάσεις: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Σειρά: | SiT3907 |
| Ακροαματικότητα: | - |
| Συσκευασία: | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση: | 4-SMD, No Lead |
| Παραγωγή: | LVCMOS, LVTTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος: | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Λειτουργία: | - |
| Σταθερότητα συχνότητας: | ±10ppm |
| Συχνότητα: | 57.6MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max): | 34mA |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max): | - |
| Βασικό συντονιστή: | MEMS |
| Email: | [email protected] |