| Belső rész száma | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Feltétel | Original New |
| Ország eredete | Contact us |
| Top jelölés | email us |
| Csere | See datasheet |
| Feszültségellátás: | 2.5V |
| típus: | DCXO |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sorozat: | SiT3907 |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 4-SMD, No Lead |
| kibocsátás: | LVCMOS, LVTTL |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot: | Lead free / RoHS Compliant |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Funkció: | - |
| Frekvencia-stabilitás: | ±10ppm |
| Frekvencia: | 57.6MHz |
| Részletes leírás: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Áram - táplálás (max.): | 34mA |
| Áram - ellátás (letiltás) (Max): | - |
| Base rezonátor: | MEMS |
| Email: | [email protected] |