| Вътрешен номер на част | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| състояние | Original New |
| Произход на страната | Contact us |
| Най-висока маркировка | email us |
| Замяна | See datasheet |
| Напрежение - Доставка: | 2.5V |
| Тип: | DCXO |
| Размер / Размер: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| серия: | SiT3907 |
| Оценки: | - |
| Опаковка: | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / касета: | 4-SMD, No Lead |
| продукция: | LVCMOS, LVTTL |
| Работна температура: | -20°C ~ 70°C |
| Тип монтаж: | Surface Mount |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Производител Стандартно време за доставка: | 8 Weeks |
| Статус за свободно състояние / състояние на RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Височина - седяща (макс.): | 0.032" (0.80mm) |
| функция: | - |
| Стабилност на честотата: | ±10ppm |
| Честота: | 57.6MHz |
| Подробно описание: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Ток - Доставка (Макс): | 34mA |
| Ток - Доставка (деактивиране) (макс.): | - |
| Основен резонатор: | MEMS |
| Email: | [email protected] |