| Intern onderdeelnummer | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Staat | Original New |
| Land van oorsprong | Contact us |
| Top Markering | email us |
| Vervanging | See datasheet |
| Voltage - Levering: | 2.5V |
| Type: | DCXO |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | SiT3907 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 4-SMD, No Lead |
| uitgang: | LVCMOS, LVTTL |
| Temperatuur: | -20°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Functie: | - |
| frequentie Stabiliteit: | ±10ppm |
| Frequentie: | 57.6MHz |
| gedetailleerde beschrijving: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max): | 34mA |
| Current - Supply (Disable) (Max): | - |
| Base Resonator: | MEMS |
| Email: | [email protected] |