| Internt delnummer | RO-SIT3907AC-2F-25NM-57.600000T |
|---|---|
| Tillstånd | Original New |
| Ursprungsland | Contact us |
| Toppmarkering | email us |
| Ersättning | See datasheet |
| Spänning - Tillförsel: | 2.5V |
| Typ: | DCXO |
| Storlek / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier: | SiT3907 |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral: | 4-SMD, No Lead |
| Produktion: | LVCMOS, LVTTL |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Fungera: | - |
| Frekvensstabilitet: | ±10ppm |
| Frekvens: | 57.6MHz |
| detaljerad beskrivning: | 57.6MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead |
| Ström - Tillförsel (Max): | 34mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max): | - |
| Basresonatorn: | MEMS |
| Email: | [email protected] |