| Dahili Parça Numarası | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Şart | Original New |
| Ülke kökenli | Contact us |
| En İyi İşaretleme | email us |
| Değiştirme | See datasheet |
| tip: | - |
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | PA0513NL |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 553-1747-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 130°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Lead free / RoHS Compliant |
| İndüktans: | 320nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Özellikler: | - |
| Detaylı Açıklama: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC Direnç (DCR): | 0.32 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 41A |
| Güncel - Doygunluk: | 50A |
| Email: | [email protected] |