| Intern onderdeelnummer | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Staat | Original New |
| Land van oorsprong | Contact us |
| Top Markering | email us |
| Vervanging | See datasheet |
| Type: | - |
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | PA0513NL |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 553-1747-1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 130°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Inductie: | 320nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Kenmerken: | - |
| gedetailleerde beschrijving: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR): | 0.32 mOhm |
| Huidige score: | 41A |
| Current - Verzadiging: | 50A |
| Email: | [email protected] |