| Sisäinen osanumero | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Kunto | Original New |
| Maa alkuperä | Contact us |
| Alkuun Merkintä | email us |
| Korvaus | See datasheet |
| Tyyppi: | - |
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | PA0513NL |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 553-1747-1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| induktanssi: | 320nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| ominaisuudet: | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR): | 0.32 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 41A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 50A |
| Email: | [email protected] |