| Belső rész száma | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Feltétel | Original New |
| Ország eredete | Contact us |
| Top jelölés | email us |
| Csere | See datasheet |
| típus: | - |
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | PA0513NL |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Cut Tape (CT) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | 553-1747-1 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 130°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot: | Lead free / RoHS Compliant |
| induktivitás: | 320nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Jellemzők: | - |
| Részletes leírás: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC ellenállás (DCR): | 0.32 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 41A |
| Aktuális - telítettség: | 50A |
| Email: | [email protected] |