| Αριθμός εσωτερικού μέρους | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Κατάσταση | Original New |
| Προέλευση χώρας | Contact us |
| Κορυφαία σήμανση | email us |
| Αντικατάσταση | See datasheet |
| Τύπος: | - |
| Ανοχή: | ±20% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή: | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| θωράκιση: | Shielded |
| Σειρά: | PA0513NL |
| Ακροαματικότητα: | - |
| Q @ Συχν: | - |
| Συσκευασία: | Cut Tape (CT) |
| Συσκευασία / υπόθεση: | Nonstandard |
| Αλλα ονόματα: | 553-1747-1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 130°C |
| τοποθέτηση Τύπος: | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Υλικό - Πυρήνας: | - |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Επαγωγή: | 320nH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant: | - |
| Χαρακτηριστικά: | - |
| Λεπτομερής περιγραφή: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| Αντίσταση DC (DCR): | 0.32 mOhm |
| τρέχουσα Αξιολόγηση: | 41A |
| Τρέχουσες - Κορεσμός: | 50A |
| Email: | [email protected] |