| Вътрешен номер на част | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| състояние | Original New |
| Произход на страната | Contact us |
| Най-висока маркировка | email us |
| Замяна | See datasheet |
| Тип: | - |
| толерантност: | ±20% |
| Пакет на доставчик на устройства: | - |
| Размер / Размер: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| екраниране: | Shielded |
| серия: | PA0513NL |
| Оценки: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Опаковка: | Cut Tape (CT) |
| Пакет / касета: | Nonstandard |
| Други имена: | 553-1747-1 |
| Работна температура: | -40°C ~ 130°C |
| Тип монтаж: | Surface Mount |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Материал - ядро: | - |
| Производител Стандартно време за доставка: | 11 Weeks |
| Статус за свободно състояние / състояние на RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| индуктивност: | 320nH |
| Височина - седяща (макс.): | 0.315" (8.00mm) |
| Честота - Самостоятелен резонанс: | - |
| Характеристика: | - |
| Подробно описание: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC съпротивление (DCR): | 0.32 mOhm |
| Текуща оценка: | 41A |
| Ток - Насищане: | 50A |
| Email: | [email protected] |