| Číslo interní součásti | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Stav | Original New |
| Země původu | Contact us |
| Nejlepší značení | email us |
| Výměna, nahrazení | See datasheet |
| Typ: | - |
| Tolerance: | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package: | - |
| Velikost / Rozměry: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| stínění: | Shielded |
| Série: | PA0513NL |
| hodnocení: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Obal: | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice: | Nonstandard |
| Ostatní jména: | 553-1747-1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 130°C |
| Typ montáže: | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro: | - |
| Výrobní standardní doba výroby: | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| indukčnost: | 320nH |
| Výška - Sedící (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant: | - |
| Funkce: | - |
| Detailní popis: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR): | 0.32 mOhm |
| Jmenovitá hodnota proudu: | 41A |
| Proud - Saturace: | 50A |
| Email: | [email protected] |