| Internt delnummer | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Tillstånd | Original New |
| Ursprungsland | Contact us |
| Toppmarkering | email us |
| Ersättning | See datasheet |
| Typ: | - |
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | PA0513NL |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / Fodral: | Nonstandard |
| Andra namn: | 553-1747-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 130°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktans: | 320nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Funktioner: | - |
| detaljerad beskrivning: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC-resistans (DCR): | 0.32 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 41A |
| Nuvarande - Mättnad: | 50A |
| Email: | [email protected] |