| Wewnętrzny numer części | RO-PA0513.321NLT |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Rodzaj: | - |
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | PA0513NL |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | 553-1747-1 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 130°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Indukcyjność: | 320nH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| cechy: | - |
| szczegółowy opis: | 320nH Shielded Inductor 41A 0.32 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR): | 0.32 mOhm |
| Aktualna ocena: | 41A |
| Obecny - Nasycenie: | 50A |
| Email: | [email protected] |