| Wewnętrzny numer części | RO-BZX884-B12,315 |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz): | 12V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 900mV @ 10mA |
| Tolerancja: | ±2% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DFN1006-2 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 250mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SOD-882 |
| Inne nazwy: | 1727-5616-2 568-7105-2 568-7105-2-ND 934057206315 BZX884-B12 T/R BZX884-B12 T/R-ND BZX884-B12,315-ND BZX884B12315 |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancja (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| szczegółowy opis: | Zener Diode 12V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 100nA @ 8V |
| Podstawowy numer części: | BZX884B12 |
| Email: | [email protected] |