| Belső rész száma | RO-BZX884-B12,315 |
|---|---|
| Feltétel | Original New |
| Ország eredete | Contact us |
| Top jelölés | email us |
| Csere | See datasheet |
| Feszültség - Zener (Nom) (Vz): | 12V |
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 900mV @ 10mA |
| Tolerancia: | ±2% |
| Szállító eszközcsomag: | DFN1006-2 |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 250mW |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOD-882 |
| Más nevek: | 1727-5616-2 568-7105-2 568-7105-2-ND 934057206315 BZX884-B12 T/R BZX884-B12 T/R-ND BZX884-B12,315-ND BZX884B12315 |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancia (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| Részletes leírás: | Zener Diode 12V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 100nA @ 8V |
| Alap rész száma: | BZX884B12 |
| Email: | [email protected] |