| Вътрешен номер на част | RO-BZX884-B12,315 |
|---|---|
| състояние | Original New |
| Произход на страната | Contact us |
| Най-висока маркировка | email us |
| Замяна | See datasheet |
| Напрежение - Zener (Nom) (Vz): | 12V |
| Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако: | 900mV @ 10mA |
| толерантност: | ±2% |
| Пакет на доставчик на устройства: | DFN1006-2 |
| серия: | - |
| Мощност - макс: | 250mW |
| Опаковка: | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / касета: | SOD-882 |
| Други имена: | 1727-5616-2 568-7105-2 568-7105-2-ND 934057206315 BZX884-B12 T/R BZX884-B12 T/R-ND BZX884-B12,315-ND BZX884B12315 |
| Работна температура: | -65°C ~ 150°C |
| Тип монтаж: | Surface Mount |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Производител Стандартно време за доставка: | 8 Weeks |
| Статус за свободно състояние / състояние на RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Импеданс (Макс) (Zzt): | 10 Ohms |
| Подробно описание: | Zener Diode 12V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Текущо - обратно изтичане @ Vr: | 100nA @ 8V |
| Номер на базовата част: | BZX884B12 |
| Email: | [email protected] |