| Číslo interní součásti | RO-BZX884-B12,315 |
|---|---|
| Stav | Original New |
| Země původu | Contact us |
| Nejlepší značení | email us |
| Výměna, nahrazení | See datasheet |
| Napětí - Zener (nom) (Vz): | 12V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li: | 900mV @ 10mA |
| Tolerance: | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package: | DFN1006-2 |
| Série: | - |
| Power - Max: | 250mW |
| Obal: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice: | SOD-882 |
| Ostatní jména: | 1727-5616-2 568-7105-2 568-7105-2-ND 934057206315 BZX884-B12 T/R BZX884-B12 T/R-ND BZX884-B12,315-ND BZX884B12315 |
| Provozní teplota: | -65°C ~ 150°C |
| Typ montáže: | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby: | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance (Max) (ZZT): | 10 Ohms |
| Detailní popis: | Zener Diode 12V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr: | 100nA @ 8V |
| Číslo základní části: | BZX884B12 |
| Email: | [email protected] |