| Sisäinen osanumero | RO-BZX884-B12,315 |
|---|---|
| Kunto | Original New |
| Maa alkuperä | Contact us |
| Alkuun Merkintä | email us |
| Korvaus | See datasheet |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 12V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 900mV @ 10mA |
| Toleranssi: | ±2% |
| Toimittaja Device Package: | DFN1006-2 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 250mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOD-882 |
| Muut nimet: | 1727-5616-2 568-7105-2 568-7105-2-ND 934057206315 BZX884-B12 T/R BZX884-B12 T/R-ND BZX884-B12,315-ND BZX884B12315 |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus: | Zener Diode 12V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 8V |
| Perusosan osanumero: | BZX884B12 |
| Email: | [email protected] |