| Αριθμός εσωτερικού μέρους | RO-BZX884-B12,315 |
|---|---|
| Κατάσταση | Original New |
| Προέλευση χώρας | Contact us |
| Κορυφαία σήμανση | email us |
| Αντικατάσταση | See datasheet |
| Τάσης - Zener (Nom) (Vz): | 12V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν: | 900mV @ 10mA |
| Ανοχή: | ±2% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή: | DFN1006-2 |
| Σειρά: | - |
| Ισχύς - Max: | 250mW |
| Συσκευασία: | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση: | SOD-882 |
| Αλλα ονόματα: | 1727-5616-2 568-7105-2 568-7105-2-ND 934057206315 BZX884-B12 T/R BZX884-B12 T/R-ND BZX884-B12,315-ND BZX884B12315 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -65°C ~ 150°C |
| τοποθέτηση Τύπος: | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt): | 10 Ohms |
| Λεπτομερής περιγραφή: | Zener Diode 12V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr: | 100nA @ 8V |
| Αριθμός μέρους βάσης: | BZX884B12 |
| Email: | [email protected] |