| Wewnętrzny numer części | RO-GA0805A270KXCBP31G |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Napięcie - znamionowe: | 200V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Grubość (maks): | 0.057" (1.45mm) |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria: | GA |
| oceny: | AEC-Q200 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Style: | - |
| Główny odstęp: | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| szczegółowy opis: | 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Pojemność: | 27pF |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |