| Intern onderdeelnummer | RO-GA0805A270KXCBP31G |
|---|---|
| Staat | Original New |
| Land van oorsprong | Contact us |
| Top Markering | email us |
| Vervanging | See datasheet |
| Spanning - Nominale: | 200V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | GA |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| gedetailleerde beschrijving: | 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Capaciteit: | 27pF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |