| Belső rész száma | RO-C0603C130D5GACTU |
|---|---|
| Feltétel | Original New |
| Ország eredete | Contact us |
| Top jelölés | email us |
| Csere | See datasheet |
| Feszültség - névleges: | 50V |
| Tolerancia: | ±0.5pF |
| Vastagság (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| Hőmérsékleti együttható: | C0G, NP0 |
| Méret / dimenzió: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sorozat: | C |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0603 (1608 Metric) |
| Más nevek: | C0603C130D5GAC C0603C130D5GAC7867 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount, MLCC |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Stílus: | - |
| Ólomtartomány: | - |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot: | Lead free / RoHS Compliant |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Low ESL |
| Hibázási ráta: | - |
| Részletes leírás: | 13pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Kapacitancia: | 13pF |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |