| Číslo interní součásti | RO-PLA150 |
|---|---|
| Stav | Original New |
| Země původu | Contact us |
| Nejlepší značení | email us |
| Výměna, nahrazení | See datasheet |
| Napětí - Load: | 0V ~ 250V |
| Napětí - Vstup: | 1.2VDC |
| styl koncovky: | PC Pin |
| Dodavatel zařízení Package: | 6-DIP |
| Série: | PLA, OptoMOS® |
| Obal: | Tube |
| Paket / krabice: | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu: | AC, DC |
| Ostatní jména: | CLA193 |
| Rezistence při stavu (Max): | 7 Ohms |
| Typ montáže: | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby: | 5 Weeks |
| load Current: | 250mA |
| Stav volného vedení / RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Obvod: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |