| Číslo interní součásti | RO-04023J1R7ABSTR |
|---|---|
| Stav | Original New |
| Země původu | Contact us |
| Nejlepší značení | email us |
| Výměna, nahrazení | See datasheet |
| Napětí - Jmenovitá: | 25V |
| Tolerance: | ±0.05pF |
| Velikost / Rozměry: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| Série: | Accu-P® |
| Obal: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice: | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména: | 04023J1R7ABSTR-ND 04023J1R7ABSTR/5K 04023J1R7ABSTR\5K 478-4407-2 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže: | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby: | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Funkce: | RF, High Q, Low Loss |
| Detailní popis: | 1.7pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) |
| kapacitní: | 1.7pF |
| Email: | [email protected] |