| Dahili Parça Numarası | RO-SY89421VZH |
|---|---|
| Şart | Original New |
| Ülke kökenli | Contact us |
| En İyi İşaretleme | email us |
| Değiştirme | See datasheet |
| Gerilim - Tedarik: | 3.135 V ~ 5.25 V |
| tip: | Phase Lock Loop (PLL) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | ClockWorks® |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:2 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | - |
| PLL: | Yes |
| Çıktı: | PECL |
| Diğer isimler: | 576-2119-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | - |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Lead free / RoHS Compliant |
| Giriş: | PECL |
| Frekans - Max: | 1.12GHz |
| Bölücü / Çarpan: | Yes/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Temel Parça Numarası: | SY89421 |
| Email: | [email protected] |