| Dahili Parça Numarası | RO-CPS16-NC00A10-SNCSNCWF-RI0BYVAR-W1024-S |
|---|---|
| Şart | Original New |
| Ülke kökenli | Contact us |
| En İyi İşaretleme | email us |
| Değiştirme | See datasheet |
| Gerilim Oylama - DC: | 60V |
| Gerilim Oylama - AC: | 42V |
| tip: | Capacitive, Illuminated |
| Fesih Stili: | Wire Leads |
| anahtarı Fonksiyon: | On-Mom |
| Dizi: | CPS |
| Panel Kesim Ölçüleri: | Circular - 16.10mm Dia |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 60°C |
| bağlantı Tipi: | Panel Mount, Front |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| mekanik Yaşam: | - |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Lead free / RoHS Compliant |
| giriş Koruması: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Aydınlatma Gerilim (Nominal): | 5 ~ 28 VDC |
| Aydınlatma Tipi, Renk: | LED, Blue/Yellow |
| Özellikler: | Finger Guide, X Symbol |
| elektriksel Ömür: | - |
| Detaylı Açıklama: | Pushbutton Switch SPST-NC Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| Güncel Beğeni: | 100mA (AC/DC) |
| Renk - Çalıştırıcı / Cap: | Silver |
| Devre: | SPST-NC |
| aktüatör Tipi: | Round, Button, Flush |
| Email: | [email protected] |