| Dahili Parça Numarası | RO-BZX884-B20,315 |
|---|---|
| Şart | Original New |
| Ülke kökenli | Contact us |
| En İyi İşaretleme | email us |
| Değiştirme | See datasheet |
| Gerilim - Zener (Nom) (Vz): | 20V |
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 900mV @ 10mA |
| Hata payı: | ±2% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DFN1006-2 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SOD-882 |
| Diğer isimler: | 1727-5621-6 568-7110-6 568-7110-6-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Lead free / RoHS Compliant |
| Empedans (Max) (Zzt): | 55 Ohms |
| Detaylı Açıklama: | Zener Diode 20V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50nA @ 14V |
| Temel Parça Numarası: | BZX884B20 |
| Email: | [email protected] |