| Internt delnummer | RO-HCPL-354-06AE |
|---|---|
| Tillstånd | Original New |
| Ursprungsland | Contact us |
| Toppmarkering | email us |
| Ersättning | See datasheet |
| Spänning - utgång (max): | 35V |
| Spänning - Isolering: | 3750Vrms |
| Spänning - Framåt (Vf) (Typ): | 1.2V |
| Vce Mättnad (Max): | 200mV |
| Slå på / stäng av tid (typ): | - |
| Leverantörs Device Package: | 4-Mini-Flat |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 4µs, 3µs |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / Fodral: | 4-SMD, Gull Wing |
| Utmatningstyp: | Transistor |
| Andra namn: | 516-2988-1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Inmatningstyp: | AC, DC |
| detaljerad beskrivning: | Optoisolator Transistor Output 3750Vrms 1 Channel 4-Mini-Flat |
| Nuvarande överföringsförhållande (Min): | 50% @ 1mA |
| Nuvarande överföringsförhållande (Max): | 150% @ 1mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 50mA |
| Ström - DC Framåt (Om) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |