| Wewnętrzny numer części | RO-VJ0603D3R0BXAAJ |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Napięcie - znamionowe: | 50V |
| Tolerancja: | ±0.1pF |
| Grubość (maks): | 0.037" (0.94mm) |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria: | VJ HIFREQ |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 32 Weeks |
| Lead Style: | - |
| Główny odstęp: | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | High Q, Low Loss |
| szczegółowy opis: | 3pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Pojemność: | 3pF |
| Aplikacje: | RF, Microwave, High Frequency |
| Email: | [email protected] |