| Wewnętrzny numer części | RO-MAL210657682E3 |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Napięcie - znamionowe: | 40V |
| Tolerancja: | -10%, +30% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Seria: | 106 PED-ST |
| Ripple Current @ Low Frequency: | 7.1A @ 100Hz |
| oceny: | - |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Żywotność @ Temp.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 0.504" (12.80mm) |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedancja: | 32 mOhms |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 3.535" (89.80mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 42 mOhm @ 100Hz |
| szczegółowy opis: | 6800µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 42 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| Pojemność: | 6800µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |