| Wewnętrzny numer części | RO-CPS16-NO00A10-SNCCWTWF-AI0CRVAR-W0000-S |
|---|---|
| Stan | Original New |
| Kraj pochodzenia | Contact us |
| Najlepsze oznaczanie | email us |
| Zastąpienie | See datasheet |
| Napięcie znamionowe - DC: | 60V |
| Napięcie znamionowe - AC: | 42V |
| Rodzaj: | Capacitive, Illuminated |
| Termination Style: | Wire Leads |
| funkcji przełącznika: | Off-Mom |
| Seria: | CPS |
| Wycięcie w panelu Wymiary: | Circular - 16.10mm Dia |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | CPS16-NO00A10-SNCSNCWF-AI0CRVAR-W0000-S CPS16-NO00A10-SNCSNCWF-AI0CRVAR-W0000-S-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 60°C |
| Rodzaj mocowania: | Panel Mount, Front |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Trwałość mechaniczna: | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Stopień ochrony: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna): | 5 ~ 28 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor: | LED, Cyan/Red |
| cechy: | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| Życie elektryczne: | - |
| szczegółowy opis: | Pushbutton Switch SPST-NO Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| Aktualna ocena: | 100mA (AC/DC) |
| Kolor - Actuator / Cap: | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Obwód: | SPST-NO |
| Typ urządzenia uruchamiającego: | Round, Button, Flush |
| Email: | [email protected] |