| Intern onderdeelnummer | RO-M39003/01-5649 |
|---|---|
| Staat | Original New |
| Land van oorsprong | Contact us |
| Top Markering | email us |
| Vervanging | See datasheet |
| Spanning - Nominale: | 35V |
| Type: | Hermetically Sealed |
| Tolerantie: | ±5% |
| Size / Dimension: | 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | M39003/01-5649-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Size Code: | D |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Military |
| Failure Rate: | S (0.001%) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| gedetailleerde beschrijving: | 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial |
| Capaciteit: | 47µF |
| Email: | [email protected] |