| Intern onderdeelnummer | RO-CPS22-LA00A10-SNCSNCWF-RI0CMVAR-W1053-S |
|---|---|
| Staat | Original New |
| Land van oorsprong | Contact us |
| Top Markering | email us |
| Vervanging | See datasheet |
| Nominale spanning - DC: | 60V |
| Nominale spanning - AC: | 42V |
| Type: | Capacitive, Illuminated |
| Klemtype: | Wire Leads |
| schakelfunctie: | Off-On |
| Serie: | CPS |
| Paneeluitsparing Dimensions: | Circular - 22.10mm Dia |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -40°C ~ 60°C |
| montage Type: | Panel Mount, Front |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| mechanische Life: | - |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Verlichting Voltage (nominaal): | 5 ~ 28 VDC |
| Verlichting, Kleur: | LED, Cyan/Magenta |
| Kenmerken: | Finger Guide, CTRL Symbol |
| elektrische Life: | - |
| gedetailleerde beschrijving: | Pushbutton Switch SPST Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| Huidige score: | 100mA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap: | Silver |
| Circuit: | SPST |
| actuator Type: | Round, Button, Flush |
| Email: | [email protected] |