| Intern onderdeelnummer | RO-BZX884-B20,315 |
|---|---|
| Staat | Original New |
| Land van oorsprong | Contact us |
| Top Markering | email us |
| Vervanging | See datasheet |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 20V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 900mV @ 10mA |
| Tolerantie: | ±2% |
| Leverancier Device Pakket: | DFN1006-2 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 250mW |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | SOD-882 |
| Andere namen: | 1727-5621-6 568-7110-6 568-7110-6-ND |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 55 Ohms |
| gedetailleerde beschrijving: | Zener Diode 20V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 50nA @ 14V |
| Base Part Number: | BZX884B20 |
| Email: | [email protected] |