| Belső rész száma | RO-M39003/01-5663 |
|---|---|
| Feltétel | Original New |
| Ország eredete | Contact us |
| Top jelölés | email us |
| Csere | See datasheet |
| Feszültség - névleges: | 50V |
| típus: | Hermetically Sealed |
| Tolerancia: | ±5% |
| Méret / dimenzió: | 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Más nevek: | M39003/01-5663-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártói méretkód: | A |
| Élettartam @ Hőm.: | - |
| Ólomtartomány: | - |
| Ólommentes állapot / RoHS állapot: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Military |
| Hibázási ráta: | S (0.001%) |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Részletes leírás: | 0.056µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial |
| Kapacitancia: | 0.056µF |
| Email: | [email protected] |