| Αριθμός εσωτερικού μέρους | RO-CPS16-NO00A10-SNCCWTWF-AI0CRVAR-W0000-S |
|---|---|
| Κατάσταση | Original New |
| Προέλευση χώρας | Contact us |
| Κορυφαία σήμανση | email us |
| Αντικατάσταση | See datasheet |
| Τάση Αξιολόγηση - DC: | 60V |
| Τάση Αξιολόγηση - AC: | 42V |
| Τύπος: | Capacitive, Illuminated |
| Στυλ λήξης: | Wire Leads |
| Λειτουργία διακόπτη: | Off-Mom |
| Σειρά: | CPS |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις: | Circular - 16.10mm Dia |
| Συσκευασία: | Bulk |
| Αλλα ονόματα: | CPS16-NO00A10-SNCSNCWF-AI0CRVAR-W0000-S CPS16-NO00A10-SNCSNCWF-AI0CRVAR-W0000-S-ND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 60°C |
| τοποθέτηση Τύπος: | Panel Mount, Front |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL): | 1 (Unlimited) |
| μηχανική ζωή: | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Προστασία Ingress: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Φωτισμός Τάσης (ονομαστική): | 5 ~ 28 VDC |
| Φωτισμός τύπο, το χρώμα: | LED, Cyan/Red |
| Χαρακτηριστικά: | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| ηλεκτρική ζωή: | - |
| Λεπτομερής περιγραφή: | Pushbutton Switch SPST-NO Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| τρέχουσα Αξιολόγηση: | 100mA (AC/DC) |
| Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap: | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Κύκλωμα: | SPST-NO |
| ενεργοποιητής Τύπος: | Round, Button, Flush |
| Email: | [email protected] |