| Sisäinen osanumero | RO-GA0805A270KBBBT31G |
|---|---|
| Kunto | Original New |
| Maa alkuperä | Contact us |
| Alkuun Merkintä | email us |
| Korvaus | See datasheet |
| Jännite - Rated: | 100V |
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | GA |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus: | 27pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| kapasitanssi: | 27pF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |