| Číslo interní součásti | RO-CPS16-NO00A10-SNCCWTWF-AI0CRVAR-W0000-S |
|---|---|
| Stav | Original New |
| Země původu | Contact us |
| Nejlepší značení | email us |
| Výměna, nahrazení | See datasheet |
| Napìtí - DC: | 60V |
| Napìtí - AC: | 42V |
| Typ: | Capacitive, Illuminated |
| styl koncovky: | Wire Leads |
| přepínač Funkce: | Off-Mom |
| Série: | CPS |
| Panelového výřezu Rozměry: | Circular - 16.10mm Dia |
| Obal: | Bulk |
| Ostatní jména: | CPS16-NO00A10-SNCSNCWF-AI0CRVAR-W0000-S CPS16-NO00A10-SNCSNCWF-AI0CRVAR-W0000-S-ND |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 60°C |
| Typ montáže: | Panel Mount, Front |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (Unlimited) |
| mechanické Life: | - |
| Stav volného vedení / RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Osvětlení napětí (nominální): | 5 ~ 28 VDC |
| Osvětlení Type, Color: | LED, Cyan/Red |
| Funkce: | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| elektrická životnost: | - |
| Detailní popis: | Pushbutton Switch SPST-NO Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| Jmenovitá hodnota proudu: | 100mA (AC/DC) |
| Barva - Pohon / Cap: | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Obvod: | SPST-NO |
| Pohon Type: | Round, Button, Flush |
| Email: | [email protected] |