| Вътрешен номер на част | RO-CPS16-LA00A10-SNCSNCNF-RI0RDVAR-W1075-S |
|---|---|
| състояние | Original New |
| Произход на страната | Contact us |
| Най-висока маркировка | email us |
| Замяна | See datasheet |
| Напрежение - DC: | 60V |
| Напрежение - AC: | 42V |
| Тип: | Capacitive, Illuminated |
| Стил на прекратяване: | Wire Leads |
| Функция превключвател: | Off-On |
| серия: | CPS |
| Размери на изрязаните панели: | Circular - 16.10mm Dia |
| Опаковка: | Bulk |
| Работна температура: | -40°C ~ 60°C |
| Тип монтаж: | Panel Mount, Front |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Механичен живот: | - |
| Статус за свободно състояние / състояние на RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Защита срещу вмешателство: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Напрежение на осветлението (номинално): | 5 ~ 28 VDC |
| Тип осветление, Цвят: | LED, Red |
| Характеристика: | Light Bulb Symbol |
| Електрически живот: | - |
| Подробно описание: | Pushbutton Switch SPST Capacitive, Illuminated Panel Mount, Front |
| Текуща оценка: | 100mA (AC/DC) |
| Цвят - Задвижване / капачка: | Silver |
| верига: | SPST |
| Тип на задвижването: | Round, Button, Flush |
| Email: | [email protected] |